STUDIO FILMOWE NA ŻYWO! ZAGRAJ SWOJĄ ROLĘ! JAK STWORZYĆ ŚWIAT FANTASY? FILMOWE TRIKI I EFEKTY SPECJALNE.

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?

Polatacie w powietrzu. Porzucacie piorunami. Uratujecie Profesora

de Efekta i jego tajemnicę. Dowiecie się na czym polega świat Fantasy.

Stworzycie świat Zdziwlandii. Dowiecie się jak realizować proste

tricki filmowe.  Zagracie w prawdziwym filmie.

 

W trakcie wspólnej pracy z widownią ekipa filmowa skonstruuje świat z gatunku fantasy.  Na podstawie zasadniczych cech tego gatunku stworzymy filmowe kreacje, zobaczymy zastosowanie najbardziej prostych i możliwych do samodzielnego zastosowania efektów specjalnych, zbudujemy zamkniętą i skończoną opowieść.

 

Całość zajęć warsztatowych jest rejestrowana wizualnie i realizowana w formie przekazu NA ŻYWO na dużym ekranie. Znajdujemy się więc na planie filmowym, w realistycznym studio telewizyjnym.

 

Razem z uczestnikami zajęć przeanalizujemy aspekty moralne gatunku fantasy: walka dobra ze złem, zmagania natury z kulturą, przeciwstawienie swój-obcy.

 

Z wykorzystaniem rekwizytów i scenografii aktorzy i statyści z widowni zagrają w scenach filmowych, które na koniec stworzą zamkniętą opowieść.

 

Pod koniec zajęć zobaczycie trailer, czyli skrótową zapowiedź swojego dzieła.

 

ZREALIZOWANY PODCZAS WARSZTATÓW MATERIAŁ FILMOWY ZOSTANIE PRZEKAZANY DO PROFESJONALNEGO STUDIA POSTPRODUKCJI W CELU ZMONTOWANIA, UDŹWIĘKOWIENIA I DODANIA EFEKTÓW KOMPUTEROWYCH. GOTOWY FILM ZOSTANIE PRZESŁANY DO PAŃSTWA W FORMIE ELEKTRONICZNEJ NA ADRES WSKAZANY PRZEZ OPIEKUNA.