Teatr Show podczas ostatniej 9 miesięcznej trasy, odwiedził kilkadziesiąt miast i miasteczek na terenie całego kraju. Zagraliśmy kilkaset warsztatów dla dzieci i młodzieży. Nasze przedstawienia spotkały się z rzeszą bardzo dobrych opinii wśród nauczycieli i wspaniałej widowni.

 

Chcemy przedstawić Państwu nasze nowe propozycje na sezon 2014-2015

 

Wychodząc na przeciw sugestiom i Państwa oczekiwaniom w tym roku przygotowaliśmy:

 

FILMOWA KSIĘGA PRZYGÓD.

Dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas 1-3, podczas warsztatu zagrają w filmie. Będą mogły odwiedzić 3 krainy bajkowe, w których na scenie zagrają swoje role aktorskie. Dzieci będą  mogły spotkać bajkowych przyjaciół i wspólnie z nimi przeżyć prawdziwą filmową przygodę.

Podczas wspólnej zabawy dzieci dowiedzą się jak realizuje się filmy, pokażemy kilka technik używanych w kinematografii. Pokażemy jak powstaje film animowany i film fabularny. Nauczymy Was jak połączyć te dwie techniki żeby powstał nasz wyjątkowy film. Na koniec warsztatu uczniowie zobaczą zmontowany i udźwiękowiony film z ich udziałem.

 

JAK STWORZYĆ ŚWIAT FANTASY.

Dla uczniów klas 4-6 w tym roku przygotowaliśmy zabawę w filmie z gatunku FANTASY. Odsłonimy tajniki trików filmowych oraz efektów specjalnych. Nasi widzowie będą aktorami i wezmą czynny udział w działaniach scenicznych. Nasz prowadzący wraz z ekipą filmową odkrywał będzie magiczne krainy, spotkacie ciekawych i nieziemskich bohaterów, z którymi uratujecie świat fantazji i profesora „DE EFEKTA”.

 

KRONIKI FILMOWE.

Dla młodzieży przedstawimy różne gatunki filmowe. Umożliwimy uczestnikom pokazanie swoich talentów i umiejętności scenicznych. Zagrają role w kultowych scenach filmowych, zaczynając od Charlie Chaplina, a kończąc na Matrix-ie. Najlepsi z nich odbiorą OSCARA, na finałowej gali festiwalu filmowego.